buty

Jak załatwić ubezpieczenie samochodu w Niemczech?

Wielu polaków na stałe przebywa poza granicami naszego kraju między innymi w Niemczech gdzie Oferujemy swoje umiejętności pracownicze a także doświadczenie. Decydując się na wyprowadzkę za granicę, szukamy lepszej jakości codziennego życia zarówno dla siebie jak i dla swoich bliskich. Warto jednak wiedzieć, że w niektórych państwach, w Europie prawo dotyczące między innymi ubezpieczeń znacznie różni się od prawa, które funkcjonują w Polsce.

Jakie polisy musisz wykupić w Niemczech?

Dla przykładu w Niemczech obowiązkową kwestią jest wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego. Jeżeli jesteśmy posiadaczami pojazdu i chcemy przerejestrować nasz samochód na tablice rejestracyjne niemieckie Co powinniśmy zrobić po roku przebywania na stałe w państwie niemieckim potrzebne nam będzie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej bez niego bowiem nie uda nam się dopełnić warunków niezbędnych do rejestracji pojazdu. Jak wykupić ubezpieczenie samochodu w Niemczech bez znajomości języka?

Najlepsze ubezpieczenia samochodu w Niemczech

Sprawa jest całkiem prosta! Warto w tym zakresie skorzystać z doświadczenia i zawodowej wiedzy pracowników firmy ComVers. To agencja ubezpieczeniowa, która w ramach swojej działalności oferuje pomoc w zorganizowaniu nie tylko ubezpieczenia samochodu w Niemczech ale również ubezpieczenia komunikacyjnego czy dla firmy. Jeśli nie znasz języka, agenci ComVers, będą komunikować się z Tobą w języku polskim!

Informacja prasowa